Metamorfoza z Szkołą Tańca Samba!

wpis w: Aktualności | 23

szkola-tanca-samba

Poznajcie Asię i jej metamorfozę
Co ją różni od wielu innych osób
To że zaczęła, przyszła do nas i zobaczyła że może…
To jak teraz wygląda najlepiej świadczy o tym jak się czuje
Asia – dziękujemy, że jesteś z Nami i życzymy Ci wielu sukcesów nie tylko w fitnessie

„Pomysł na Zumbe był siostry.
Od pierwszych zajęć w lutym 2016 roku do grudnia straciłam 23 kg. Znalazłam sposób na relax i odreagowanie, którego ubocznym skutkiem stała się utrata kilogramów  – tym sposobem po raz pierwszy od ponad 20 lat nie mam nadwagi!
Po czasie do Zumby doszedł Fitness. Zajęcia zmieniły mój sposób myślenia o jedzeniu (częściej- ale mniej, więcej – ale zdrowiej)
Total Fitness jest dla mnie ogromną przyjemnością i właściwie zawsze odliczam dni do kolejnych zajęć;)
Naprawdę warto poszukać aktywności fizycznej, w którą się wkręcicie – siłownia, bieganie, rower Zumba czy Fitness a sami zobaczycie ile radości i energii daje „dobra forma” Namówcie innych na wspólne wyjścia – będzie wam łatwiej wzajemnie się motywować.
Mojej grupie wsparcia – siostrom bardzo dziękuję!
No i Tobie Maciek – mam nadzieję, że nadal będziesz krzyczał, skakał i wylewał siódme poty, żeby nas zachęcać i inspirować do zmian”

23 Responses