Historia Karoliny

wpis w: Aktualności | 24

Poznajcie historię Karoliny
„Wszystko zaczęło się w momencie kiedy dowiedziałam się, że córka choruje na niskorosłość. Ograniczenie cukru było numerem 1, ponieważ obniżał prawidłowe działanie hormonu wzrostu (podawany sztucznie ).

W tym samym czasie zobaczyłam siebie na zdjęciu… Oczy zaszły mi łzami i podjęłam decyzję o walce o lepszą siebie. Nie ukrywam, było ciężko, nadal jest, ale patrząc na zdjęcia doceniam i o wiele bardziej w siebie wierzę.

Jestem mamą 3 dzieci. Na co dzień wychowuje je sama, pracuję, ogarniam dom i codzienne obowiązki bez pomocy drugiej osoby.
Oczywiście jest czas również na TOTAL FITNESS 3 razy w tygodniu 😁 ( chyba jestem od tego uzależniona ) .

Na początku ćwiczyłam tylko w domu, wstydziłam się wyjść do ludzi. Ćwiczenia w grupie są dużo bardziej motywujące i pozwalają uwierzyć, że można pracować ciężej, a przy tym podnieść swoją samoocenę.
Polecam i zachęcam wyjść do ludzi i robić coś tylko dla siebie 🙂

Karolino jesteśmy z Ciebie bardzo dumni 👏👏

24 Responses