Nauka pierwszego tańca

wpis w: Aktualności | 23

💃Nauka pierwszego tańca w Szkoła Tańca Samba! 👉Zaskocz rodzinę i przyjaciół na swoim weselu!
👉 Poczuj się pewnie i wyjątkowo :)

📞 725 253 059 Zadzwoń i umów się na lekcje 📞

Posiadamy ponad 100 pozytywnych opinii na portalu Facebook 👍👍 Większość z nich wystawiły nam pary zadowolone ze swojego ślubnego tańca💃🕺😊

Lekcje indywidualne to prywatne zajęcia dla par z instruktorem/ką.

Czas zajęć do wyboru : 45 minut, 60 minut lub 90 minut.

Lekcje indywidualne u nas to :

– przygotowanie układu do wybranej piosenki

– możliwość nauki wybranego układu z internetu lub motywu filmowego (np. dirty dancing)

– przygotowanie specjalnego układu do “miksu” dwóch lub więcej piosenek

– porady na temat doboru utworu i tańca

– miła atmosfera

– instruktorzy wyszkoleni do nauki pierwszego tańca oraz tańca użytkowego ( tzw. 2 na 1 )

Układy uczone w naszej szkole wyglądają naturalnie i są dopasowane do poziomu i umiejętności pary. Instruktorzy to młode osoby, które tańczą od dzieciństwa i posiadają liczne tytuły i trofea. Mogą poszczycić się najwyższymi klasami tanecznymi, a u nas od lat specjalizują się w nauce pierwszego tańca

ZNIŻKI :

Im więcej, tym taniej. Chcesz wykupić więcej niż 8 lekcji? Zadzwoń do nas by poznać proponowaną zniżkę.

Lekcje dla większej ilości par do uzgodnienia telefonicznie, możliwe rabaty nawet do 50%!

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

dance5

23 Responses