maciejjopek

Taniec towarzyski. ZUMBA. Total Fitness. Założyciel Szkoły Tańca „SAMBA” w Myślenicach.

Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie – kierunek TANIEC w Warszawie. Oraz absolwent Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie – kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Doświadczony tancerz posiadający klasę mistrzowską „S”.

Instruktor „Total Fitness” – licencjonowanego programu Ewy Chodakowskiej – wyszkolony przez nią samą.

Licencjonowany instruktor Zumby.
Przez wiele lat szkolił się u znanych szkoleniowców takich jak:

Colin James
Ewa Szabatin
Stefano Terrazino
Maciej Zakliczyński
Katarzyna Zopoth
Wojciech Zopoth
Zbigniew Kołodziej
Maria Nowak
Lech Romankiewicz
Krzysztof Gronuś
Izabela Kin
Wiele innych.
Wielokrotny mistrz okręgu małopolskiego, finalista mistrzostw polski południowej, zdobywca III miejsca na niezwykle prestiżowym turnieju prof. Mariana Wieczystego, a także godny reprezentant i zwycięzca na wielu turniejach międzynarodowych.

Ma na swoim koncie również wiele pokazów tanecznych (w tym również w telewizji) na różnych imprezach.

Cały czas pogłębia swoją wiedzę taneczną biorąc udział w wielu szkoleniach i obozach.

Pasja i miłość do tańca, przerodziły się w pasję do fitnessu, kiedy to Maciek zaczął współpracować z teamem Ewy Chodakowskiej.

Duży bagaż doświadczeń i dawanie z siebie zawsze 1000% sprawiają, że odnosi duże sukcesy nie tylko w tańcu.